Planujemy sylwestra

Huczne świętowanie Nowego Roku to tradycja upowszechniona na całym świecie. Lampka szampana, fajerwerki, impreza w gronie znajomych to najczęstsze wyznaczniki tego wyjątkowego wieczoru. Tym, którym sylwester 2015 marzy się w nieco bardziej egzotycznej odsłonie, podpowiadamy jak spędzić ten czas, ażeby okazał się faktycznie niezapomnianym!

Świetnym pomysłem ma możliwość okazać się tematyczna zabawa sylwestrowa. Najlepiej wybrać motyw przewodni, zachęcić rodzinę i przyjaciół do włączenia się w przygotowania strojów, posiłków i rekwizytów, a potem cieszyć się nietuzinkową oprawą. Impreza w klimacie retro, bal znanych par filmowych, indiański Nowy Rok – pomysły ogranicza jedynie wyobraźnia, a inspiracji poszukiwać można na wortalach i forach internetowych. Gwarantujemy, że gdy wszyscy uczestnicy „wczują się” w nastrój, niezaproszeni i malkontenci z zazdrością patrzeć będą na pamiątkowe zdjęcia i filmy z tego niezwykłego wydarzenia.

Nie pragniesz zbytnio napracować się przy przygotowaniach? Skorzystaj z imprez zorganizowanych! Oferty sylwestrowe 2015 już pojawiają się w biurach podróży i na wortalach eventowych. Kto powiedział, że musisz spędzić go w towarzystwie chłodu i śniegu? Całkiem możliwe, że należy wybrać się do ciepłych krajów, żeby pokaz sztucznych ogni obserwować z piaszczystej plaży. Dużym powodzeniem cieszą się także wycieczki do najlepiej egzotycznych zakątków kraju. Malownicze Bornego, orientalna Japonia, a ma możliwość niedostępna Alaska? Jeśli wyłącznie dysponujesz odpowiednimi środkami, możesz w tym roku prawdziwie zaszaleć!

Zobacz: sylwester 2016.

Comments are closed.